+420776797673

Rodinná firmaᵉᶜᵒ

Děláme maximum, aby jste byli opravdu spokojeni!

ÚKLID

Ekologický úklid domácností a firem po celé EU.

V neposlední řadě se soustředíme také na  soukromé apartmány, chalupy na našich horách (Krkonoše, Beskydy, Deštné, "Jizerky" atd.) s individuálním ceníkem.

... v příštím roce připravujeme mobilní AutoPrádelnu s pračkami sušičkou a mandlem zn. Miele (která vypere, vysuší a vyžehlí, nežli uklidíme váš objekt). 


ÚDRŽBA

Provádíme běžnou i důkladnou ekologickou údržbu / úklid objektů, čištění a seřízení oken, seřízení fotovoltaických panelů, vysokotlaké mytí zámkové dlažby / střešní krytiny / fasád, natírání  malování, sekání,  vyhrnování sněhu, zametání atd. Údržba zahrad, parků, odplevelování, drobné opravy, ale i kompletní čištění aut, bazénů, lodí, sauny apod.

Zajištujeme předání objektů a klíčů klientům.  CHECK IN / CHECK OUT 

SPRÁVA NEMOVITOSTI

Nebaví vás neustálé problémy s pronajímáním vašeho bytu, apartmánu, bytového domu...

Potřebujete komplet servis s pronájmem vaší chalupy či apartmánu? (Předávání klíčů, kontrola po nájemcích apod.)

Postaráme se o kompletní správu vaší nemovitosti od "Amáteklid" až po "Zaplaceno". 

S námi máte byt/bytový dům, chalupu - čistý, udržovaný, nezničený!

INSTALACE

Kamerový systém

Internet / Wi-Fi

Máte problémy s internetem, potřebujete spolehlivý rozvod nebo jen nastavit/upravit připojení Vašeho pevného internetu. Nevíte si rady, jak nastavit či naistalovat Wi-Fi?

Instalujeme kamerový systém 2/4/8/16 kamer se záznamem a online sledováním v jakémkoliv zařízení.

... o nás ;)

Jsme Jan&Eli manželský pár, který dlouhá léta žil a pracoval v Rakousku, Německu, Lucembursku. Pracovali jsme oba v hotelnictví/cestovní ruch/turismus, kde jsme nasbírali mnoho zkušeností jak z oboru samotného, tak s přístupem ke klientům a zaměstnancům.

Naši zaměstnanci jsou naši rodinní příslušníci, kamarádi, přátelé, pečlivě vybraní mladí lidé, kteří legálně bydlí na území EU, mluví plynně česky či dalšími jazyky a jsou u nás řádně zaměstnáni. Nezaměstnáváme pracovníky agentur, takže s námi máte vždy jistotu, že k vám přijede známá tvář, našeho sehraného, stabilního a prověřeného týmu. 

Máme určité zásady, pravidla kterých se držíme i v našem společném životě: řešíme a plánujeme vše společně, jdeme si za svým snem/cílem a chováme se k lidem tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám.

Naší prioritou je spokojený zákazník, který chce s námi dlouhodobě spolupracovat. Pro kvalitní výsledek naší práce, používáme výhradně profesionální zařízení a stroje zn. Kärcher, přírodní čistící a prací prostředky zn.Sonett, které jsou šetrné k životnímu prostředí, lidskému zdraví a materiálům. 

Zajišťujeme kompletní ekologický úklid a údržbu vašeho majetku, od Auta po Zahradu - kdekoliv v EU.

Pro realizace mimo ČR, mluvíme plynule německy, anglicky a rusky. 

Byť jsme menší rodinná firma, nárazově vyrážíme k zakázkám také do zahraničí (Slovensko, Rakousko, Německo, Chorvatsko, Španělsko a Itálie). Milujeme cestování, takže naše zahraniční "mise" jsou pro nás výzvou společně s našim malým/velkým přítelem člověka, pejskem Áres.

V ČR vlastníme starý bytový dům, který postupem času předěláváme k obrazu svému. 

Images A line styled icon from Orion Icon Library.

Vyplňte objednávku

Vyberte prosím, typ úklidu, služby, uveďte datum, čas, sdělte nám adresu vaší nemovitosti a zanechte kontaktní údaje. 

Můžete si také vybrat z řady dalších speciálních požadavků (jako je praní, žehlení, údržba trávníku, drobné opravy atd.)

Pokud se bude jednat o větší objekt, dlouhodobou spolupráci, termín a přesný obsah realizace domluvíme osobně, předem.


Arrow Target A line styled icon from Orion Icon Library.

Ozveme se vám

Osobně Vám zavoláme (mluvíme česky, německy, anglicky a rusky), zkusíme najít termín k osobní konzultaci, domluvíme podrobnosti (jaké služby v jakém rozsahu, ceně, kdo bude přítomen, kdo předá objekt, kde budou klíče, kdo bude kontaktní osobou atd.).

Budete-li mít zájem využít náš kamerový systém pro drobný dohled naší práce, rádi ho pro vás, během pár minut nainstalujeme a přihlašovací údaje obdržíte SMS.

Puzzle A line styled icon from Orion Icon Library.

Ceník / platby

NORMAL:    "jednorázový" úklid (nepravidelný). Vyžadujeme osobní konzultaci s klientem na místě realizace.

VIP:  jakýkoliv úklid / službu, na předem domluvených termínech. Ceník je určen také pro dlouhodobou spolupráci (min. 4x ročně) a jednorázový úklid více jak 200m²

INDIVIDUAL:  "NA MÍRU" dlouhodobá, pevná spolupráce na předem domluvených podmínkách / ceně.  

Like Hand A line styled icon from Orion Icon Library.

Jak pracujeme

Den před realizací obdržíte SMS.

Přijedeme (přijde vám SMS, že jsme dorazili, pokud nejste přítomni), zapneme kamery (pokud jste si službu aktivovali) a umístíme na vámi určená místa.

Vybalíme potřebná vybavení, naplánujeme si postup a začínáme uklízet, žehlit, umývat, prát, sušit, sekat, opravovat atd... (vše co jste si objednali).

Odjíždíme ( ... pokud nejste přítomni, odešleme vám SMS).


Jste s námi, Děkujeme!

90

 Zákazníků

6

Realizací v zemích EU

96

Realizace 2023

161

Objednávky 2024