+420776797673


CENÍK

V ceně úklidu, údržby a dalších služeb, jsou zahrnuty veškeré přírodní čistící a prací ecoprostředky, použití zařízení, techniky a naše práce.
 • Objednávka/Poptávka: Vyplňte: Jméno/Firma,  službu, termín, telefonní číslo,, objekt / adresu, a přibližnou výměru v m² + doplňkové služby/údržbu. Jedná se o nezávaznou objednávku/poptávku.

 • Doprava: Počítá se pro i zpáteční cestu (dohromady), vždy z adresy naší společnosti. Pokud před vámi realizujeme u jiného zákazníkem, který není daleko od vaší lokality, budeme účtovat dopravu z místa odjezdu na místo návratu (adresa naší společnosti). Především se snažíme, abychom měli klienty blízko u sebe. 

 • Úklidᵉᶜᵒ: Ceny za úklid jsou kalkulovány za m²: výměra užitkové plochy,  výměra oken (s rámem), výměra dveří (se zárubní), výměra kuchyňské linky, nábytku, výměra dalších požadovaných ploch (např. obklad či sprchový kout v koupelně, skleněné výplně, krb, apod.), atd. - měříme digitálním laserem.  Většinou celkovou plochu vypočítáme z užitkové plochy (bez rohů) + další plochy / vybavení celého bytu / domu (dveře, okna, zrcadla, skla, lustry, skříňky, atd.) průměrujeme o 30% více z užitkové plochy.  Tj. Výměr užitkové plochy x 1,3 = výsledná a konečná metráž. (Min. objednávka na tuto službu: 30  užitkové plochy.)

 • Kamerový systém k úklidu: poskytujeme možnost si předem určit (i u nového zákazníka), instalaci našeho kamerového systému (bez kabelů). Máme připravený náš systém 4 kamer (nepotřebujeme vaše připojení k internetu, máme vše svoje). Neukládáme a nenahráváme záznam! Tento systém slouží pouze, jako kontrolní s online sledováním. Od nás dostanete jednorázové přihlašovací informace, aby jste mohli sledovat naší práci. Tj. nejste doma, nemáte čas, důvěru a chce mít raději online přehled, co se u vás děje?  Potřebujeme od Vás pouze určit místa, co kamery budou snímat.  

 • Údržbaᵉᶜᵒ: je služba na které se nevztahuje úklid. Jedná se především o doplňkové služby (viz. níže) vysokotlaké čištění horkou / studenou vodou, sekání, čištění bazénu, parkoviště, auta, apod. Ceník uveden níže a je uveden bez DPH/na pracovníka (každá započatá hodina).

 • Doplňkové služby:  žehlení, praní, svlékání/povlékání ložního prádla, sekání trávníku, odstranění plevelu, vysokotlaké čištění, čištění bazénu, sauny, krbu, ruční mytí aut, apod. Většinou se jedná o služby u kterých se nedají přesně vyměřit metry. Domluvíme s vámi předem za objem prací = jaká cena!  Ceník uveden níže a je uveden bez DPH/na pracovníka (každá započatá hodina). Používáme výhradně ekologické čistící, dezinfekční a prací prostředky!

 • NORMAL:  závazná objednávka na "jednorázový" úklid (nepravidelný). Vyžadujeme osobní konzultaci s klientem na místě realizace.

 • VIP: závazné objednávky na jakýkoliv úklid / službu, na předem domluvených termínech. Tento ceník je určen také pro dlouhodobou spolupráci (min. 4x ročně) a jednorázový úklid více jak 200m². 

 • INDIVIDUAL:  "CENÍK NA MÍRU" dlouhodobá / pevná, spolupráce na předem domluvených podmínkách / ceně.  Vhodné pro apartmánové domy, chalupy a náročnější klientelu, pro kterou je priorita termín realizace, kvalitní spolehlivý úklid a údržba! 

 • CHECK IN / CHECK OUT: osobní předání klíčů vašim klientům (přivítání, vysvětlení a kompletní předání čistého objektu v den příjezdu) - vyzvednutí klíčů (kompletní kontrola objektu/vybavení v den odjezdu). Cena za 2x250Kč + doprava. (pokud je součástí např. konečný úklid, doprava se nezapočítává).

 • Standard:  běžný základní spolehlivý úklid. Vytření prachu, zametení, vysávání, stírání, čištění oken, dveří, standardní úklid kuchyně, koupelny, WC, terasy, pergoly, čištění bazénu, sauny, atd. 

 • Extra:  rozsáhlé čištění všeho či samostatně / generální úklid (po skončení sezóny) - podlahy, parapetů, prachu, nábytku, srsti, aplikace proti roztočům (pro alergiky), kompletní čistění oken s rámem, dveří se zárubní, žaluzií, radiátorů, dezinfekce všech ploch i nábytku ve všech místností, hloubkové čištění koberců, parní čištění, dezinfekce: myčky, lednice, digestoře, kávovaru, mikrovlnky, celé koupelny, WC, apod.

 • Boom: je služba "Extra" rozsáhlé čištění všeho + pokud jsou a silně znečištěné plochy. Většinou po rodinné oslavě, party, svatbě, stavebních prací, malování apod.

 • Express²⁴: je realizace do 24 hod. od potvrzení objednávky z naší strany, kdekoliv, v jakýkoliv den a čas v ČR!   (PODMÍNKA: Minimální objednávka: 50m², Záloha 5tis. Kč). Pro tento úklid se jedná o službu/produkt "Extra". 

 • Pojištění: naše společnost je pojištěna u Allianz: Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností (až do 10mil. Kč).

 • Storno podmínky: do 14 dnů předem/bezplatně. 13-7dní předem 30% z objednávky. 6-2dny předem 50% z objednávky.  48hod. a méně 70% z objednávky.  

 • Všeobecné obchodní podmínky: se řídí jednotlivými zákony země, kde službu provádíme a jsou uvedeny zde.


Tento ceník je platný pouze pro ČR a ceny jsou uvedeny bez DPH.

Klienti, kteří mají zájem o úklid a služby mimo ČR, najdou platný ceník zde.

NORMAL

Doprava 
14 Kč / km
Standard 
70 Kč / m²
Extra 
95 Kč / m²
Boom
Express²⁴
120 Kč / m²
200 Kč / m²


VIP

Doprava 
10 Kč / km
Standard
55 Kč / m²
Extra
75 Kč / m²
Boom
Express²⁴

95 Kč / m²
150 Kč / m²

Údržba / Doplňkové služby

Údržbu domu, chaty, zahrady, apartmánu, parkoviště, bazénu, auta, atd. 
Například praní, žehlení, údržba zeleně, sázení květin, sekání trávníku, malování, třídění odpadů, vysokotlaké čištění horkou/studenou vodou, mytí auta/lodě, apod. 


k objednanému úklidu 
350 Kč / hod.
bez objednání
550 Kč / hod.

Údržba

Nabízíme údržbu domu, chaty, kanceláře, apartmánu, zahrady, parkoviště, bazénu, atd. (samostatně)

Pokud si chcete objednat pouze údržbu, čehokoliv a kdekoliv v ČR ale i mimo ní, objednejte si služby v našem rezervačním systému. Pokud budete kombinovat úklid s údržbou, pak se samozřejmě ceny odvíjí od ceníku úklidu. 


Doprava 
Objednané 
14 Kč / Km

400 Kč / hod.

Bez objednání

Express²⁴

700 Kč / hod.

900 Kč / hod.


Upozorňujeme, že celý obsah našich všech webových stránek včetně tohoto ceníku, jsou registrovány u Copyright.eu, proti kopírování či jinému zneužití. 

Pokud se tak stane, budeme se bránit soudní cestou!