+420776797673


Správa nemovitosti

Vlastníte chalupu či apartmán který pronajímáte?

Zajistíme kompletní servis pro Vaše klienty CHECK IN / CHECK OUT
... od příjezdu (předání klíčů / objektu - vyzvednutí klíčů / kontrola objektu - úklid / údržba). 


Vlastníte neobsazenou nemovitost a nemáte čas hledat nájemníky?

Vaši nemovitost si pronajmeme, vyhledáme spolehlivého podnájemníka, u kterého prověříme minulost, jeho bezdlužnost a sepíšeme s ním řádnou podnájemní smlouvu. Všechny další náležitosti jako je správa samotné nemovitosti, nájmu, energií a jiných služeb řešíme také za vás. V takovém případě opravdu jen pravidelně inkasujete nájem a o zbytek se nemusíte starat.

Garantujeme, že byt/apartmán vám zůstane po každém nájemníkovi/klientovi v původním stavu. Před podepsáním smlouvy o správě nemovitosti je stav bytu důkladně zdokumentován. Neseme odpovědnost i za každoroční vyúčtování služeb a řešení případných technických problémů. Podnájemní smlouva se v případě správy nemovitosti sepisuje na 12/24 měsíců s výpovědní dobou 3měs. Pokud chce podnájemník smlouvu prodloužit, řešíme to s ním v dostatečném předstihu, dodatkem k nájemní smlouvě, abychom mohli případně najít nového podnájemníka. V případě, že po ukončení podnájmu je poškozeno vaše vybavení/zařízení bytu či apartmánu, řešíme to také my,  přímo s podnájemníkem. Ve většině případů, vyřešíme vše mimosoudně a dohodou.  U každého podnájmu kontrolujeme zařízení/vybavení, každé tři měsíce. Kromě technického stavu za vás kontrolujeme stavy odběru energií kvůli vyúčtování za plyn, elektřinu a vody, abychom zjistili, že spotřeba odpovídá výši záloh a je nastavena správně.

Celý proces začíná osobní prohlídkou dané nemovitosti. Na místě zjistíme aktuální stav nemovitosti a upřesníme si rozsah poptávaných služeb. Dále vám připravíme cenovou nabídku, smlouvu a případně i návrh plánu oprav, úprav. 

Tato služba správy nemovitosti je zpoplatněna dle velikosti objektu/počtu bytů/apartmánů. Většinou se náš poplatek za správu pohybuje mezi 15-20%  z tržního nájemného. Správa nemovitosti je tak určena každému, kdo vlastní více nemovitostí v ČR tak i v zahraničí (celé EU), nebo i jednotlivci, který svou nemovitost chce pronajímat, aniž by se musel zabývat všemi náležitostmi, problémy, které k pronájmu náleží.

PS: ... i my máme v osobním vlastnictví několik bytů. 


Jste s námi, Děkujeme.

Jsme nový, ale už od doby úspěšného startu naší firmy, máme v tomto odvětví:
7

 Zákazníků

2

Objekty mimo ČR

Rozjednaných realizací 

13

Nemovitostí v ČR